ПОЧЕМУ МЫ!

Частный мини-сад от KinderHUB — это современный частный сад для детей от 1 до 7 лет, который работает по будням с 8:00 до 20:00 часов с полной программой основного и дополнительного дошкольного образования. Во время учёбы, игры и общения с детьми мы используем элементы эффективных авторских методик.

Мы создали замечательное пространство, где каждый ребёнок чувствует себя незаменимой частью большого мира и формирует устойчивую внутреннюю позицию «мир хороший и я ему нужен так же, как и он мне». Данная позиция формируется от 1 до 5 лет и является основной в дальнейшей жизни человека.

Наши принципы

 • Индивидуальность! Мы уважаем и поддерживаем индивидуальное развитие ребенка, интересы каждого и обучение в соответствии им
 • Социализация! Мы создали игровой open space, где ребенок учится контактировать с другими, миром, собой
 • Творчество! Мы включили в программу множество творческих занятий, кружков и мастер-классов, чтобы через творчество развивался талант и внутренний потенциал ребенка
 • Здоровье! Мы уделяем большое внимание физическому и эмоциональному здоровью ребенка, поддерживая и оберегая его

Подари ребёнку радость, приходи в наш KinderHUB

o_nas

Наша команда

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6

Директор KinderHUB

Привіт!

Мене звати Олена.

Я – директор дитячого центру розвитку та приватного дитячого садка KinderHUB, психотерапевт за освітою, маю великий досвід роботи з дітьми та підлітками, мама двох синів.

В моєму серці є осередок тепла і миру, яким я хочу ділитися. Я вірю в безмежність потенціалу людини.

Моя мета - це створити унікальне середовище для дітей, де вони зростатимуть разом із своєю силою, талантами і мріями.

Діти - це наш шанс на зміни до кращого. Ніжні та тендітні, вони потребують найкращих умов, і тоді з цих паростків зросте чудовий сад.

Методист частного сада KinderHUB

Привіт!

Я Наталія – методист KinderHUB.

Закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова (магістр), кваліфікація логопеда-дефектолога та практичного психолога.

Додатково пройшда курси: «Інструктор з ментальної арифметики», «Педагог раннього розвитку», «Першої медичної допомоги». Автор наукових статей та підручників для початкових класів.

Головним завданням дошкільної освіти вважаю адаптацію та навчання першим соціальним взаємодіям з однолітками та дорослими.

Найкращий педагог – це та людина, що буде підтримувати, а не «ламати», давати робити вибір, а не нав"язувати власну суб"єктивну думку.

Саме така модель поведінки педагога дозволить дитині почуватись людиною, до думки якої прислухаються, сформує вже у цій, все ще маленькій, але вже людині, яка починає робити перші кроки у світ самостійності ті компетентності та навички, що знадобляться їй у дорослому житті.

Администратор KinderHUB

Привіт!

Мене звати Руслана, і моя уява на має кордонів.

Я – адміністратор, завжди підкажу, завжди розповім, завжди допоможу (такий собі Чіп і Дейл).

За освітою я Режисер-постановник театру та шоу-програм.

Робота з дітьми для мене найбільша радість, адже виховувати майбутніх дорослих – це краща можливість зробити наш світ краще та добріше. Я за експерименти, я за екшин, я за феєрію, адже вважаю, що тільки через яскравість та нестандартність дитина краще пізнає світ та швидше адаптується до соціуму.

Воспитатель KinderHUB

Привіт!

Я Альона - вихователь KinderHub. Закінчила Запорізький національний університет (магістр), кваліфікація соціальний педагог, викладач соціальної педагогіки.

Маю досвід роботи з різновіковою категорією дітей, дітьми з особливими потребами.

Дитину я, в цілому, ціную як окремий захоплюючий світ, мені з нею цікаво і чим далі тим більше! Я вважаю, що головне в моїй роботі: бачити і цінувати в дитині ту неповторну індивідуальність, яка відрізняє нас всіх один від одного, і розуміти, що дитина - людина, що має власне уявлення про світ, свій досвід і свої почуття. Адже кожна дитина - це неповторний мікросвіт!

Воспитатель KinderHUB

Привіт!

Я - Поліна, вихователь KinderHub.

Закінчила КУ ім. Бориса Грінченка, кваліфікація філолог, вчитель німецької та англійської мови.

Для мене вихователь це людина, яка виховує дітей, люблячи їх, і тоді вони щасливі. Доброта і милосердя повинні бути притаманні будь-якій людині, а тим більше вихователю, так як його авторитет складається від його відношення до справи і професії взагалі. Вихователь як гончар, в руках якого м\'яка, податлива глина перетворюється у витончену посудину. Але найголовніше, чим ця судина буде наповнена.

І основне завдання вихователя наповнити дитину добром, милосердям, творчістю, знаннями, вміннями і навичками, щоб вона несла не тільки красу, але і була корисною і затребуваною для нашого суспільства.

Преподаватель-логопед KinderHUB

Привіт!

Я Анна – викладач-логопед.

Маю досвід роботи з дітьми, які мають різні мовленнєві порушення. Закінчила університет імені Б.Г, Грінченка, магістр.

Мої маленькі чарівники щодня повертають мене в світ дитинства завдяки умінню бути відвертими та безпосередніми, вірити в дива.

Я в свою чергу вчу їх чистому, правильному мовленню. Кожного дня по крихтах ми формуємо нові уміння і навички, але коли виходить у дитини «заричати», «зашипіти» чи навчитися відтворювати складне слово, ця маленька людина щаслива і горда за себе.

Ось з таких маленьких перемог і складається моя робота.

Отзывы друзей

 • foto1

  Анна

  Очень внимательное и доброжелательное отношение к малышам, сын идёт в сад с радостью, спасибо воспитателям!

  12 Июня 2019
  foto2

  Татьяна

  Психологический подход к каждому. Методика, позволяющая развивать то, что заложено в каждом ребёнке с рождения, а не принуждение делать всё «по указке», вопреки его желаниям.

  16 мая 2019
  foto3

  Kateryna

  Хорошое и доброе место где с удовольствием остаётся ребёнок! Молодцы!

  5 мая 2019
 • foto1

  Дмитрий

  Классное место, взрослым хочется снова стать детьми чтобы там поиграть!

  10 апреля 2019

Счастливые мгновения

3Д экскурсия, галерея
foto1 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8